Hakkımızda

Hizmet Anlayışımız ve Kalite Politikamız

Her ölçekte evsel, endüstriyel ve sanayi sektöründe kullanılmak üzere buhar, kızgın su, kızgın yağ, termoblok, kalorifer kazanları, besi suyu hazırlama sistemleri, katı yakıt yakma sistemleri, eşanjör, baca filtrasyon sistemleri, toz toplama ve talaş yakma sistemleri, sıcak su hazırlayıcılar, yakıt tankları BETA KAZAN firmasının ana ürün portföyü ve faliyetlerini oluşturmaktadır.

BETA KAZAN’ın Kalite Hedefi

Rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerini mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve profesyonel personeli ile müşterilerine sunduğu hizmeti en üst noktalara taşımaktır.

BETA KAZAN Personeli

Kalite sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri taleplerinin en doğru, kısa ve ekonomik şekilde tamamlanmasıyla olacağının bilincindedir. Bu nedenle iş geliştirme faliyetlerine her zaman önem vermektedir. Sistematik olarak sürdürdüğü araştırma, geliştirme, inceleme ve ölçümler ile yeniliklere öncülük eder. Satın almadan, satış sonrasına kadar tüm faaliyetlerinde dikkat edilen ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amaçla BETA KAZAN, malzeme tedarikçilerini özenle seçer ve onlarla kurmuş olduğu stratejik iş ilişkilerini daha iyiye götürmek için çaba harcar. Beta kazan tasarım ve taahhüt sürecindeki kritik noktaları tespit ederek hata ve uygunsuzlukları önleyici tedbirler alır. Teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamaları hizmet kalitesine yansıtır.

Yönetim Sistemimiz

Müşteri odaklı bakış açısı, profesyonel personeli, yönetimde sistem yaklaşımı, takım çalışması, sürekli geliştirme kavramları üzerine kurulmuştur.